СликазаАлатка Наредба

Од GeoGebra Manual
Преработка од 00:01, 17 март 2012; направена од TFB (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Accessories dictionary.png
Оваа страница е дел од официјалниот прирачник за принтање и pdf. Од структурски причини обични корисници не можат да ја изменат оваа страница. Ако сте пронашле некои грешки ве молиме конаткирајте не.Оди до веризја која може да биде изменета од корисници
СликазаАлатка[ <број> ]
Дава слика со дадена големина 32x32 пиксели. Види и алатки за нумерирање.
© 2021 International GeoGebra Institute