Поле за чекирање за прикажување/скривање објекти Алатка

Од GeoGebra Manual
Преработка од 01:56, 24 март 2011; направена од Zbynek (разговор | придонеси) (Autogenerated from properties)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Accessories dictionary.png
Оваа страница е дел од официјалниот прирачник за принтање и pdf. Од структурски причини обични корисници не можат да ја изменат оваа страница. Ако сте пронашле некои грешки ве молиме конаткирајте не.Оди до веризја која може да биде изменета од корисници
© 2022 International GeoGebra Institute